Wspieram moje dziecko z dysleksją

Zapraszamy rodziców i wszystkich zainteresowanych na bezpłatne warsztaty on-line “Wspieram moje dziecko z dysleksją”. Warsztaty odbędą się 7.01.2021 o godz. 18.00. Link do spotkania zostanie przesłany wszystkim osobom, które zgłoszą chęć uczestnictwa na adres zapisy@alewarsztaty.edu.pl. Prosimy o zapisywanie się do dn. 4.01.2021.

Podczas naszego spotkania będziecie Państwo mogli dowiedzieć się m.in.: jakie są objawy dysleksji na różnych etapach rozwoju, jak uczą się dzieci z dysleksją, jak poprawnie organizować ich otoczenie oraz jak pomagać im w odrabianiu lekcji. Ponadto będziecie Państwo mogli uzyskać pomoc w interpretacji diagnozy swojego dziecka oraz zastosowania odpowiednich metod jego wsparcia. Równocześnie będzie przestrzeń do zadawania pytań (na przykład odnośnie tego jak wspierać dzieci z dysleksją w okresie pracy zdalnej).

Spotkanie poprowadzi Izabela Pietrowska, doświadczona terapeutka pedagogiczną i terapeutką integracji sensorycznej. Oprócz pomagania dzieciom szkoli również m.in. rady pedagogiczne w zakresie pomocy dziecku z dysleksją. Członkini Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego, Stowarzyszenia Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc, Polskiego Towarzystwa Dysleksji oraz Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej.