Letnie Półkolonie w “Ale Warsztaty”

Zapraszamy dzieci w wieku 7-11 lat na nasze półkolonie! Oto terminy i tematy zabaw.

5-9 lipca. Temat: Wakacje z książkami. Będziemy czytać fragmenty książek, na ich podstawie robić scenki, dekoracje i zabawy plastyczne nawiązujące do treści.

19-23 lipca. Temat: Nad głową i pod bosymi stopami. Będzie o gwiazdach, planetach, kosmicznych podróżach. I będzie o żuczkach, mrówkach i zapachu trawy. Czyli o przygodach bliskich i dalekich oraz o marzeniach i ich spełnianiu.

2-6 sierpnia. Temat: Opowieści zadziwiającej treści. Egzotyczne legendy i mity. Dalekie, tajemnicze podróże, nieznane lądy – zwiedzimy cały świat! Przy okazji poruszymy też tematy globalnej edukacji.

16-20 sierpnia. Temat: Dzikie zwierzaki. Każdy dzień poświęcimy innemu zwierzęciu. Poznamy je od nosa do ogona, dowiemy się jakie ma zwyczaje, co lubi, a czego nie. I dlaczego potrzebujemy dzikich zwierząt w przyrodzie.

zapisy@alewarsztaty.edu.pl Koszt: 600 zł za 5 dni od g. 8.30 do 15.30. W cenie posiłki. Zniżki dla rodzeństwa. Małe grupy, atrakcyjna cena. W cenie catering: dwudaniowy obiad, owoce, herbatniki, napoje. Zaszczepiona kadra 🙂